familylab Uzmanlara

 

familylab – Seminer liderleri
Ebeveynler ile çocukları arasındaki ilişkileri ve profesyonellerin çocuklarla olan ilişkilerini geliştirmeye yardımcı olmak ister misiniz?
familylab.com.tr ebeveynler ve uzmanlar için Türkiye’de yeni ve olağanüstü bir projeye katılmak isteyen en az 5 yıl deneyimli uzmanlar* arıyor. familylab International Danimarkalı aile terapisti ve uluslararası üne sahip yazar Jesper Juul tarafından kurulmuş bir organizasyondur. „Die kompetente Familie“, „das kompetente Kind„, „Was Familien trägt“, „Grenzen, Nähe, Respekt“, „Vom Gehorsam zur Verantwortung“  onun başarılı kitaplarından sadece birkaçıdır.

 

Farklı ülkelerde familylab dernekleri kurulmuştur. Bağımsız çalışan bu familylab dernekleri 2015 yılında familylab Association’ni hayata geçirdiler. familyab Association ve her bir ülkedeki familylab dernekleri Jesper Juul ile yakın ilişki içindedir. Yılmaz Atmaca, 2016 yılında familylab.com.tr’yi kurmuştur ve o zamandan beri de Türkiye’deki organizasyonun yöneticisidir.

Bugün familylab İsviçre, Almanya, Norveç, İsveç, Hollanda, Lüksemburg, Kanada, Avusturya, Hırvatistan, İtalya, Fransa, Polonya, Avustralya, Latin Amerika, Slovenya, İspanya, Sırbistan, Belçika, Türkiye ve Bulgaristan’da aktiftir.

* Uzmanlar şunlardır: Eğitimciler, psikologlar, pedagoglar, çocuk doktorları, çocuk psikiyatristleri, sosyal hizmet uzmanları, ergoterapistler, aile danışmanları ve –terapistleri, ebeveynler ve çocuklar ile hergün temas içinde olan diğer prosfesyoneller.